• Хотинські вісті

Дитячі конкурси на честь Героїв-земляків пройшли у ХотиніБлизько сотні учасників із 5 громад, десятки патріотичних творів – це відбувся щорічний фестиваль патріотичної пісні задля увічнення пам’яті загиблого Народного Героя України Олександра Боднарюка «ЗАСПІВАЙМО ПІСНЮ ЗА УКРАЇНУ» та пройшов конкурс патріотичного малюнка пам’яті героя-земляка Валерія Ротаря «ПАЛІТРА ЮНИХ».


Ці заходи зібрали 26 листопада у Хотинському БНТД творчих і талановитих дітей, а також ансамблі та гостей з Лівинецької та Жванецької громад.

Запросили матерів загиблих воїнів-земляків Валерія Ротаря – Марію Василівну та Олександра Боднарюка – Ольгу Іванівну. Їм адресували щирі слова подяки та шани за подвиг, велику жертву, за виховання справжніх синів України, які заплатили життям, щоб ми могли навчатись і працювати під мирним небом, не здригаючись від пострілів та вибухів снарядів.


Адже за кожним українським воїном стоїть жінка, сильна і водночас тендітна, яка його зростила, оберігала його своїм материнським серцем, знайшла в собі сили благословити його на захист України, за яку він віддав найцінніше – життя.


Глибоко зворушили усіх відеоролики бойовий шлях загиблих земляків Валерія Ротаря та Олександра Боднарюка.


Далі під час конкурсної програми чудові українські пісні щиро виконували вокалісти з Хотинської, Клішковецької, Жванецької та Лівинецької громад. Змагалися у чотирьох категоріях: молодшій, середній, старшій та "ансамблі". Їхні виступи оцінювало професійне журі.Широкою палітрою вирізнявся пісенний репертуар учасників, але звичайно найбільше було присвячено рідній землі, Україні, війні.


Особливо брали за душу тужливі пісні "Мамо, вибач за чорну хустину", "Мальви" та про матір, яка не діждеться з війни синочка.


До сліз зворушила авторська пісня "Хотинщина просить миру" у виконанні вихованців Хотинської спецшколи №1, присвячена полеглим героям Хотинщини. Діти співали: "Нам потрібне мирне небо!".Конкурси відбулися за підтримки Хотинської міської ради в особі міського голови Андрія Дранчука та Недобоївської сільської ради в особі її очільника Юрія Юзви.


Більше фото дивіться на сторінці "Хотинські вісті" у Фейсбук.

24 views0 comments