• Хотинські вісті

ДИТИНІ ПОТРІБНІ ДЕКІЛЬКА ОПЕРАЦІЙ


Багатодітна сім’я з Поляни просить небайдужих допомогти зібрати кошти для проведення операцій їхньому трирічному синочку.

Хлопчик Анатолій народився з важкою патологією: розщелина твердого і м’якого піднебіння та розщелина губи і носа. У народі ці недуги називають «вовча паща» і «заяча губа». Малюку такі вади завдають неабиякого дискомфорту: йому дуже важко їсти, ковтати, не вдається добре вимовляти звуки, а ще з кожним днем він усе більше відчуває, що не такий, як інші дітки, бо ж його миле личко спотворює розщелина.

– Коли дивишся на свою кровинку, здається, що серце розірветься від болю. Ми не раз їздили з ним на огляд у Львів. За словами лікарів, таку ваду найкраще усувати у ранньому віці. На жаль, аналізи щоразу вказували на незадовільний стан його здоров’я, тому вже кілька разів операцію відкладали. Та не опустили руки, продовжуємо боротися, щоб у синочка було повноцінне життя і щаслива та гарна посмішка, – каже мама малюка.

У сім’ї Рокачуків восьмеро діток, наймолодші двійнята народилися три місяці тому. Усі вони потребують маминої уваги і батьківської підтримки.

Юрій та Ніна уболівають усім серцем за кожного зі своїх дітей, але найбільше їм болить за Толіка. Він розвивається як усі маленькі діти, любить гратися, спілкуватися, але час невблаганно минає, синочок росте і з кожним днем усе більше розуміє, що має вади. Батьки бояться, аби це не вплинуло на його психоемоційний стан, вони так хочуть бачити його здоровим.

Тож усі сили Рокачуки спрямовують на те, аби зібрати необхідні кошти для усунення вад. Кілька тисяч їм самотужки вдалося відкласти, утримуючи власне господарство. І ось у Чернівцях хлопчика вперше прооперували. Та попереду у нього ще кілька операцій.

Батьки просять небайдужих допомогти їхньому синочку. Хай Бог повертає сторицею добро людям, котрі зроблять їхню дитину щасливою!

Реквізити для допомоги: картка Ощадбанку 5167 4900 8228 9514 на ім’я Рокачук Ніни Василівни (матір хлопчика).

46 views0 comments