• Хотинські вісті

Дистанційне навчання залишиться навіть після виходу з "червоної" зони?Чимало батьків школярів з нетерпінням чекають, коли ж область вийде"червоної" зони і з діти підуть в школи, щоб нарешті навчатися очно, а не дистанційно. І тривожаться: яка ж буде якість їхніх знань, якщо онлайн навчання затягнеться?


Проте поки нічого втішного. Заступниця голови Чернівецької облдержадміністрації Наталія Гусак на учорашньому брифінгу зазначила: навіть після виходу краю із «червоної зони» обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій наполягатиме, аби навчання у школах залишалося дистанційним.


Ситуація із захворюваністю у школах та дитсадках області


На початок тижня у Чернівецькій області працює 81 відсоток дитсадків (310 закладів дошкільної освіти із загальної кількості 383).

Заклади загальної середньої освіти у Чернівецькій області працюють так: – за очною формою навчання – 11 (3%); – за змішаною – 145 (37%); – за дистанційною – 239 (60%).

Такі дані наведено на сайті Департаменту освіти та науки ОДА.


Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19 та ГРВІ станом на 19.04.2021 за даними профільного департаменту:

у закладах загальної середньої освіти: учнів, хворих на COVID -19, – 140, педагогічних працівників – 93, технічний персонал -28; ГРВІ: учнів хворих – 2411, педагогічних працівників- 48, технічний персонал -28.

У дитсадках хворих на COVID -19: вихованців– 28, педагогічних працівників -39, технічний персонал – 40; На ГРВІ: вихованців хворих – 1104, педагогічних працівників – 23, технічний персонал -14, повідомляє департамент Департамент освіти та науки ОДА.

5 views0 comments