• Хотинські вісті

Директора закладу освіти на Буковині судили за очне навчання попри рекомендації про «дистанційку»У Чернівецькій області судили директора ліцею через те, що допустив проведення освітнього процесу за очною формою у той час, коли обласна влада вирішила закрити всі школи на карантин, запровадивши дистанційну форму навчання. Як повідомляє molbuk.ua з посиланням на відповідні матеріали.


У Сторожинці суд розглянув протокол про адмінправопорушення щодо директора ліцею в селі Чудей. У ньому зазначено, що 9 листопада 2021 року навчальний процес у цьому закладі відбувався за очною формою навчання, незважаючи на те, що обласна комісія з ТЕБ та НС напередодні вирішила відправити усі школи Буковини на "дистанційку".


Директор ліцею на судове засідання не з’явився, а його представник надав клопотання про закриття провадження у справі. У клопотанні він зазначив, що цей протокол є незаконним, протиправним і таким, що складений з істотними порушеннями. Також у клопотанні йшлося, що в протоколі не зазначено відомостей про свідків правопорушення та жодних належних доказів не долучено про факт вчинення правопорушення. Сторожинецький районний суд вирішив закрити адміністративну справу щодо директора ліцею у зв’язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення. У судовій постанові також вказано, що на неї можна подати апеляцію упродовж 10 днів з дня її винесення.

Джерело – Молодий буковинець.

8 views0 comments