• Хотинські вісті

«Дзеркальна» дата, такі збіги – велика рідкість22.02.2022 вважають унікальною «дзеркальною» датою. Адже у ній аж 6 двійок. А число 2, як відомо, символізує парність, кохання, добробут та гармонію. Такі збіги чисел у датах – велика рідкість.

Крім того, сьогодні ще й 22-й день місячного календаря та другий день тижня.


Це рідкісний день не лише в році, а й у десятилітті, бо дата є паліндромною – вона однаково читається як в один, так і в інший бік. Наступного разу подібна настане 3 лютого 2030 року.


Які бажання потрібно загадувати цього дня


Вважається, що числа мають сильний вплив на нашу долю. У дні із дзеркальною датою посилюється у кілька разів внутрішній потенціал, переконують нумерологи.


За їхніми словами, усе, що відбувається цього дня у всіх сферах життя, трапляється не просто так, а наші думки, емоції та бажання стають потужнішими, ніж в інші дні. Також зверніть увагу на сни – цього дня вони пророчі.


Тож варто щиро загадати бажання 22 лютого 2022 року. Найбільш підходящими бажаннями у день із двійкою будуть ті, що спрямовані на сферу взаємовідносин, особливо у парі.


Важливо уважно ставитись до вибору друзів, ділових партнерів та любовних уподобань.

Головне – це сконцентруватися на своєму бажанні, спробувати його візуалізувати та правильно сформулювати.


Хтось каже, що у цей день треба писати список бажань на наступний рік, а закохані у цей день одружуються.

П’ять пар одружилися сьогодні у Хотині


– Сьогодні, 22 лютого, у нашому відділі зареєстрували стосунки п’ять пар, з яких дві скористалися послугою «шлюб за добу», – розповіла кореспондентці «Хотинських вістей» начальниця місцевого відділу ДРАЦС Світлана Кушнір.


Світлана Кушнір додає, що багатьом молодятам до вподоби реєструвати шлюб саме у «дзеркальні дати», охочих у такі дні зазвичай більше, ніж у звичайні.

Додамо, що наступні «щасливі» числа цього року випадуть уже нескоро – аж 12 та 22 грудня.


Сьогодні у відділах ДРАЦС Південно-Західної юстиції – весільний бум


Загалом Чернівецькій області сьогодні одружуються 45 пар, у Івано-Франківській – 83, Закарпатській – 66, Тернопільській – 46.

Такі дані повідомило Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.

89 views0 comments