• Хотинські вісті

Дефіцит кадрів: працівників яких професій не вистачає на БуковиніУпродовж січня-липня 2021 року роботодавці проінформували Чернівецьку обласну службу зайнятості про наявність 5180 вакансій.


Найбільша кількість вакансій – на підприємствах переробної промисловості – 24,9%, у сільському, лісовому та рибному господарстві – 13%, в оптовій та роздрібній торгівлі – 11,7%, у транспорті – 8,7% та 7,6% – у сфері охорони здоров’я, поінформували у Чернівецькому обласному центрі зайнятості.


– У професійному розрізі найбільше вакансій роботодавці пропонували для працевлаштування кваліфікованих робітників з інструментом (26,5%), з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (17%), фахівців (13,2%), за найпростішими професіями (12,6%), а також для професіоналів (7,7%) та працівників сфери торгівлі та послуг (7,3%), – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.


У Чернівецькій області найбільший дефіцит вакансій спостерігався за операторами котелень, підсобними робітниками, спеціалістами державної служби, продавцями продовольчих та непродовольчих товарів, прибиральниками службових приміщень, робітниками з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, бухгалтерами, кухарями, директорами підприємств.


Водночас найбільший дефіцит кадрів у водіях автотранспортних засобів, листоношах, в’язальниках схемних джгутів, кабелів та шнурів, інспекторах, двірниках, операторах заправних станцій та швачках.

Джерело - сектор інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятості.

84 views0 comments