• Хотинські вісті

Детально про медогляди учнів та дошкільнят


Фото з архіву "Хотинських вістей"

Як уже повідомлялося, попри продовження карантину, на початку нового навчального року батьки школярів мають надати до закладу освіти медичну довідку своїх дітей встановленої форми, де є зокрема й інформація про щеплення.

Детальніше розповідає головна лікарка Хотинського районного центру первинної медичної допомоги Тетяна Солодка:


– Першокласникам та малюкам, котрі йдуть уперше до садочків, необхідний повний медогляд. Алгоритм дій такий: спочатку необхідно звернутися до свого сімейного лікаря, з яким підписана декларація, він направить на огляд до спеціалістів вузького профілю, розповість, які аналізи потрібні.


Для решти учнів (з 2-го по 11 клас) процедуру дещо спрощено. В окремих школах адміністрація та медсестри організували безпосередньо в освітньому закладі проведення проби Руф‘є для визначення того, у яку групу занять фізкультурою може ходити дитина. Також батькам з дитиною необхідно прийти до сімейного лікаря, який визначить, чи є потреба огляду у вузькопрофільного фахівця (наприклад окуліста, невропатолога, травматолога). Крім того, слід перевірити, чи мають діти усі щеплення.


З початку місяця до нас уже почали звертатися батьки з дітьми для проходження медичного огляду. До речі, їх закликаємо заходити до поліклініки з окремого входу – з тильної сторони будівлі.


Бажано, щоб прийом відбувався за попереднім записом, краще – у другій половині дня, коли менше відвідувачів у медзакладі, – зауважила Тетяна Солодка.


53 views0 comments