• Хотинські вісті

Депутати міської ради прийняли звернення до високопосадовців про недопущення підвищення тарифівТакож закликають Кабмін виплатити 13-ту пенсію українським пенсіонерам, більшість з яких - за межею бідності

Засідання 14 сесії Хотинської міської ради 8 скликання розпочалося доволі активно. Депутатами було внесено 5 критичних зауважень, що стосувались життєдіяльності нашої громади.


А ще два звернення, які вніс на розгляд Олександр Брус, і підтримали депутати, направлені Президенту України, Кабінету Міністрів України, Верховній Ради України щодо:


- недопущення підвищення тарифів для населення;

- підвищення пенсій і виплати додаткової 13-ї пенсії українським пенсіонерам 2021 році.

Директор КУ «Хотинтепломережа», депутат міської ради Григорій Борисуюк поінформував присутніх про об’єктивні причини збільшення ціни на водопостачання та водовідведення у Хотині.


Також звітував директор КП "Ринок" Хотинської міської ради Олег Волощук.


Одним з рішень затверджено склад молодіжної ради при Хотинській міській раді, розглянута низка земельних питань, три з яких зняті з порядку денного у зв’язку з низькою явкою депутатів, а саме вимогою закону щодо 2/3 голосів із загального складу ради для їх прийняття.

Загалом депутати ухвалили 21 рішення з питань порядку денного.


Особливо цікавим стала презентація буклету «Бюджет для громадян Хотинської територіальної громади» від представників «Громадське партнерство за прозорі місцеві бюджети», де в доступній формі описано про доходи та видатки Хотинської громади.

Джерело - Хотинська міська рада.

40 views0 comments