• Хотинські вісті

Дві пожежі виникло протягом добиУночі 14 січня в с. Ширівці Недобоївської громади сталася пожежа на горищі господарської будівлі. Власники помітили її вже тоді, коли горище будівлі було повністю охоплено вогнем та одразу зателефонували на спецлінію «101».


За вказаною адресою прибули рятувальники 7 державної пожежно-рятувальної частини м. Хотин та місцевий пожежно-рятувальний підрозділ с. Недобоївці. Вогнеборці ліквідували пожежу у тих межах, у яких застали її на момент прибуття. Площа пожежі становила 60 кв. м.


Вогнем знищено господарську будівлю. Завдяки діям рятувальників вдалося врятувати розташований поруч житловий будинок. За попередніми висновками фахівців, причиною займання стало коротке замкнення електромережі.

Увечері 13 січня ще одна пожежа виникла в Хотині. Оскільки площа загорання була незначна, її вдалося ліквідувати до прибуття пожежно-рятувального підрозділу. Ймовірною причиною є коротке замкнення електромережі.


Рятувальники Хотинщини закликають краян дотримуватись правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання.


Тому, використовуючи електричні прилади, спочатку перевірте справність електропроводки, електрощитків, розеток та штепсельних вилок приладів.


Намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі значної потужності, це може призвести до короткого замкнення.


Не залишайте без нагляду у разі виходу з приміщень увімкнені в електроприлади значної потужності.Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

218 views0 comments