• Хотинські вісті

Дві відзнаки отримав Клішковецький центр первинної медичної допомогиНещодавно комунальне некомерційне підприємство «Клішковецький центр ПМСД» отримав дві відзнаки, а саме національний сертифікат «Вибір споживача-2020» та почесне звання «Лідер галузі».


Як повідомив головний лікар Олександр Фуркал, за підсумками галузевої аналітики 2020 року медзаклад включили в реєстр «Кращих постачальників товарів та послуг 2020 року». Цей аналіз проводиться щорічно з метою визначення та відзнаки кращих підприємств у галузі, що надають якісні та надійні послуги у сферах соціально важливого та стратегічного значення.


До участі у національній програмі «Вибір споживача-2020» та отриманні нагороди з-поміж 1435-ти підприємств галузі та малого і середнього бізнесу лікувальний заклад представлено Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва.


– Статус «Вибір споживача» підкреслює високу якість роботи і потужність компанії, її значиму роль у розвитку галузі, – зазначила медсестра Світлана Галичанська. – Адже ця відзнака засвідчує відвідувачам та партнерам, що послуги, надані у нашому закладі, надійні, якісні та пріоритетні для вибору.


До речі, наші сімейні лікарі Надія Подря та Оксана Фуркал за високий професіоналізм, трудові досягнення та особистий внесок у розвиток підприємства отримали сертифікати «Кращий спеціаліст галузі 2020», а Олександр Фуркал – «Кращий керівник року», – додала Світлана Галичанська.


Крім цього, за результатами фінансово-економічної діяльності підприємства в Національному бізнес-рейтингу серед державних та комунальних підприємств (КВЕД 86.10) Клішковецькому центру первинної медико-санітарної допомоги присвоєно почесне звання «Лідер галузі 2020» з врученням сертифіката.


– Дуже приємно отримати такі відзнаки, як свідчення нашої плідної роботи, – зауважує керівник КНП «Клішковецький центр ПМСД» Олександр Фуркал. – Зміцнився й підвищився статус нашої лікарні. Це також дає можливість більш вагомо говорити про досягнення і презентувати заклад як надавача якісних медичних послуг.196 views0 comments