• Хотинські вісті

Двоє чоловіків потраплять на лаву підсудних за несплату аліментів на майже 50 тисяч гривеньДізнавачі поліції скерували до суду матеріали кримінальних проваджень з обвинувальними актами щодо 25-річного жителя Дністровського району та 43-річного жителя Чернівецького району, які злісно ухиляються від сплати коштів на утримання своїх малолітніх доньок. За скоєне чоловікам загрожує до 2 років обмеження волі. Про це повідомляє поліція Чернівецької області.


Жителя села Каплівка Дністровського району судитимуть за злісне ухилення від сплати коштів на утримання своєї малолітньої доньки. Буковинець заборгував виплату аліментів на суму понад 24 тисячі гривень.


За аналогічне правопорушення перед судом постане житель села Задубрівка Чернівецького району, який не здійснював виплат на утримання своєї дитини, наразі сума боргу становить 25 400 гривень.


Поліцейські з’ясували, що згідно з рішеннями районних судів, чоловіки були зобов'язані виплачувати аліменти на утримання своїх дітей до досягнення ними повноліття, проте вони ухилялися від виконання рішення.


На неодноразові попередження про необхідність щомісячної сплати аліментів, погашення заборгованості, а також про кримінальну відповідальність буковинці не реагували.


Працівники поліції повідомили правопорушникам про підозру у скоєнні кримінальних проступків передбачених частиною 1 статті 164 (Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей) Кримінального кодексу України та направили матеріали проваджень до суду.

Джерело – Відділ комунікації поліції Чернівецької області.789 views0 comments