• Хотинські вісті

Грип наступає: епідпоріг у районі перевищено
Як повідомляли «Хотинські вісті», минулого тижня в Чернівецькій області зафіксовано перевищення епідпорогу із захворюваності на ГРВІ. На жаль, така ситуація і в нашому районі.

Про тенденції на Хотинщині із захворюваністю на ГРВІ та грип розповідає виконувач обов‘язків завідувача Хотинським районним відділенням Чернівецького обласного лабораторного центру МОЗ України В. З. Корнівський:


– На Хотинщині протягом минулого тижня – із 25 січня по 1 лютого – з приводу гострих респіраторних вірусних інфекцій до медиків звернулися 344 людини. Епідпоріг перевищено на 9,4%. А на попередньому тижні було зафіксовано 360 випадків ГРВІ. Хоча і спостерігається тенденція незначного зниження захворюваності, проте навряд чи вона збережеться.


Спеціалісти прогнозують, що через погіршення погодних умов ближчим часом кількість недужих на ГРВІ зростатиме. Щоб не заразитися, треба уникати місць масового скупчення людей, вживати вітаміни та продукти, які на них багаті, не переохолоджуватися, підвищувати імунітет.


Цьогоріч у районі не було діагностовано жодного випадку захворювання людей на грип. Єдиний спосіб уберегтися від нього – вакцинуватися, – наголошує В. З. Корнівський.

0 views

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/