• Хотинські вісті

Градус напруги зростаєАкція протесту під загрозою зриву

Чим більше прибувало протестувальників, тим більше з’являлося поліцейських. А черга фур розтягнулася по об’їзній аж до "Лісової пісні"...


До протестувальників приїхав очільник поліції Чернівецької області. Правоохоронці закликали людей розходитися, проте усі відмовляються: «Доки не приїде обласне керівництво, ніхто не розійдеться!»


Згодом до мітингувальників у Атаки приїхала заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак. Що говорила – дивіться у відео на сторінці "Хотинських вістей" у фейсбуці.
Після розмови учасники акції звинуватили владу у тому, що «злили, продали Хотинський район». Представниця ОДА зазначила, що питання районного поділу вирішується не в облдержадміністрації, а у Верховній Раді. На запитання, чи допоможе вона організувати зустріч у столиці у парламенті, відповіла, що готова їхати у Київ з ініціативною групою від протестувальників. А люди вигукували: «Сюди Осачука!».


Дещо пізніше поліціянти взяли у кільце людей та відтіснили їх з пішохідного переходу, де вони перекривали рух. Мотивували тим, що потрібно пропустити вантажівки з пальним.
"Поліцейські відтіснили людей. Дехто намагався чинити опір, їх грубо відштовхали. Мені пошкодили руку. Поліції – тьма! Фури почали їхати, дуже страшно. Це жахливо!", – розповідає учасниця акції.
187 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/