• Хотинські вісті

Горів житловий будинок у Чепоносах


11 лютого у с. Чепоноси загорівся житловий будинок. Причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі – на горищі замкнула електропроводка. Помітивши це, власник домогосподарства одразу зателефонував на лінію 101 і викликав рятувальників. На ліквідацію пожежі прибули черговий караул 7 державної пожежно-рятувальної частини м. Хотин та місцева пожежна команда с. Недобоївці.

Швидкому поширенню вогню сприяв сильний вітер. Рятувальники ліквідували пожежу в тих межах, в яких застали її на час приїзду, не допустили розповсюдження полум’я на інші дві будівлі на подвір’ї та повного руйнування житлового будинку.

Від початку року у Чепоносах зареєстровано вже три пожежі. З огляду на це, рятувальники закликають краян дотримуватись правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання.

Перед застосуванням електричних приладів, насамперед, перевірте справність електропроводки, електрощитків, розеток та штепсельних вилок. Намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі значної потужності, що може призвести до короткого замкнення. Не залишайте без нагляду увімкнені в електромережу прилади значної потужності.


Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області.


18 views0 comments