• Хотинські вісті

Головна ялинка Хотинської громади засяяла вогнямиЇї встановили на реконструйованій площі у центрі міста. «Зоряне небо» теж засвітили.


«Такої гарної ялинки та святкового відкриття ми ще не бачили! Саме така має прикрашати тисячолітній Хотин, щоб милувалися і гості міста, і жителі!».

Так говорять більшість тих, хто прийшов сьогодні на дійство, щоб побачити, як запалюють вогники. Відлік часу разом вели Святий Миколай та малеча.Яке ж свято без музики і подарунків? Талановиті діти створювали гарний настрій драйвовим виконанням новорічно-різдвяних пісень.


Миколай роздавав дітворі цукерки. Усі бажаючі могли зробити селфі і біля ялинки, і біля фотозони у вигляді новорічної іграшки.


Людей зібралося багато, більшість – у масках, адже на цьому наголошували організатори свята, щоб дотримувалися протиепідемічних обмежень. Тому урочистості були нетривалими. Хотинчан привітав міський голова Андрій Дранчук.


Присутні говорили: «І дорослі, і малі хотинчани мають право на гарне свято, щоб у нинішньому непростому житті був якийсь позитив», «Ми не пожалкували, що прийшли. Справді гарні враження і класний настрій!».


Нагадаємо: висота ялинки 12 метрів, придбано 240 метрів гірлянди.

Також майстри змонтували «Зоряне небо», яке придбане міською радою торік. Сяють і світильники, вмонтовані по краю пішохідної зони площі, реконструкцію якої встигли завершити вчасно.Учасники свята охоче фотографувалися, заряджалися позитивом, обмінювалися вітаннями зі святом. Зробили селфі і журналістки «Хотинських вістей». А ви вже зробили? Які у вас враження?


Відео та більше фото дивіться на нашій сторінці у фейсбуці
54 views0 comments