• Хотинські вісті

В урочищі «Берізки» виявлено артилерійський снаряд3 грудня в лісовому масиві урочища «Берізки» неподалік Хотина місцевий мешканець виявив підозрілий предмет, що за зовнішнім виглядом міг належати до вибухонебезпечних. Про знахідку чоловік одразу ж повідомив рятувальників.


Фахівці групи піротехнічних робіт Управління ДСНС України у Чернівецькій області, прибувши за викликом, встановили, що знахідкою є артилерійський снаряд калібру 152 мм часів Другої світової війни. Вибухонебезпечний предмет піротехніки вилучили та знешкодили у встановленому порядку.


З початку року на території Чернівецької області виявлено 104 застарілі боєприпаси часів І–ІІ світових воєн та інших у 84 місцях, які вилучено та знешкоджено працівниками групи піротехнічних робіт.

Рятувальники нагадують та застерігають краян, що такі предмети заборонено брати до рук, наносити удари, робити спроби розібрати, використовувати в господарстві або побутових цілях, заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати, намагатися самостійно знешкоджувати знахідку. Також не можна здійснювати на них звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до цього.


Слід пам’ятати, що застарілі боєприпаси ще можуть нести в собі смертельну небезпеку і тому важливо повідомляти про вибухонебезпечну знахідку за номером 101 або 102.


Хотинський районний сектор Управління ДСНС України

у Чернівецькій області.

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/