• Хотинські вісті

В Україні вже три області відповідають критеріям «червоного» рівня«За минулий тиждень показник захворюваності на COVID-19 в Україні збільшився на 35%, рівень госпіталізацій — на 34%. При цьому госпіталізації випереджають виписки на 50%», — зазначив Юрій Ганиченко, керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки.


До того ж, добова смертність за останні 2 тижні у нашій державі подвоїлася. Надалі ситуація залежатиме від мутації вірусу, тривалості імунітету, карантинних обмежень і, звичайно, темпів вакцинації, повідомляє Коронавірус-інфо.


Наразі Харківська, Запорізька та Херсонська області формально відповідають критеріям «червоного» рівня епіднебезпеки.

Рішення щодо переходу цих регіонів до «червоної» зони прийматиме національна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої очікується у найближчі дні.


Також у зоні ризику Житомирська, Сумська, Хмельницька та Чернівецька області.

У нашій області залишається надто високим рівень госпіталізацій — за індикативними показниками МОЗ, станом на 5 жовтня цей показник становив 69,2. А також Чернівеччина продовжує "лідирувати" за рівнем захворюваності на 100 тис. населення — наразі 674. Але динаміка госпіталізацій і завантаженсть ліжок з киснем дещо знизилися.

Джерело — Коронавірус-інфо.

368 views0 comments