• Хотинські вісті

В області 4 лікарні для хворих із COVID-19 завантажені на 90%За останній тиждень у Чернівецькій області розгорнули більше 400 додаткових ліжок для пацієнтів із коронавірусом та підозрою. Але 4 лікарні, в яких приймають хворих із COVID-19, завантажені на 90% і більше, серед них – Хотинська багатопрофільна лікарня.


За тиждень в області розгорнули 5 додаткових госпітальних баз. Про це кореспонденту ІА АСС розповів директор департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА Олег Чорний.


«Станом на сьогодні у Чернівецькій області розгорнули 16 госпітальних баз, які надають допомогу хворим із COVID-19. У цих лікарнях є 1868 ліжок, 54,4% яких зайнято пацієнтами. Проте є низка госпітальних баз, які завантажені на понад 90% – Чернівецька обласна клінічна лікарня, Сторожинецька районна лікарня, Хотинська районна лікарня та Чернівецька міська лікарня №1», – сказав Олег Чорний.


Також він повідомив, що лікарнях області є 126 реанімаційних ліжок. Їх завантаженість становить близько 65%.


«За останній тиждень ми долучили до переліку лікарень для хворих із коронавірусом Центральну міську клінічну лікарню Чернівців, там 80 ліжок додалося. Також Кельменецьку багатопрофільну лікарню – 80 ліжок, Герцаївську міську лікарню – 90 ліжок, Вижницьку багатопрофільну лікарню – 115 ліжок і Чернівецьку міську лікарню №4 – 75 ліжок», – додав посадовець.


Він зазначив, що за минулу добу у Чернівецькій області померло 13 пацієнтів із підтвердженим COVID-19. Двоє із них були у віці від 50 до 60 років. За добу на Буковині госпіталізували 105 нових пацієнтів із підтвердженим COVID-19 та підозрою, пише ІА АСС.


Нагадаємо, у стаціонарах Хотинській лікарні наразі лікують 113 пацієнтів з коронавірусом, 93 з них потребують кисневої підтримки.


437 views0 comments