• Хотинські вісті

В області – ще один випадок коронавірусу
У Чернівецькій області зафіксовано новий випадок коронавірусної інфекції – у чоловіка, дружина якого перебувала в Італії протягом останніх 14 днів. Про це повідомила Чернівецька облдержадміністрація.


Пацієнт госпіталізований ще 10 березня, йому надається симптоматичне лікування, відбувається робота з контактами.


В область упродовж доби буде доставлено тест-систему для діагностики СОVID-19 німецького виробництва.


Ще один набір реагентів привезуть згодом, їх закупили за кошти резервного фонду обласного бюджету. Одна тест-система розрахована на сто реакцій, що дає змогу обстежити більше 30 осіб.

Тестування клінічних зразків пацієнтів на місцевому рівні, які відповідають епідеміологічному визначенню підозри на COVID-19, скоротить час проведення досліджень та дасть змогу оперативно визначати подальшу тактику ведення пацієнта.

Упродовж наступного тижня в область також доправлять 800 швидких тестів для діагностики СОVID-19 італійського виробництва, закуплених за кошти обласного бюджету та бюджету міста Чернівців. Це дозволить проводити дослідження безпосередньо біля ліжка хворого, повідомляють у Чернівецькій ОДА.

52 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/