• Хотинські вісті

В області майже 1500 інфікованих, а лабораторний центр працює в новому приміщенні


За результатами роботи обласного лабораторного центру станом на вечір 27 квітня виявлено 53 нові випадки інфікування, з них 21 – у Чернівцях, інші розподіляються по районам нашої області, про географію поширення буде повідомлено пізніше. Такі актуальні дані навів голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук у відеозверненні.

За його словами, загальна кількість інфікованих коронавірусом жителів області зросла до 1428 осіб. Побороли хворобу вже 79 краян. Є різні форми перебігу недуги, є і летальні випадки, але динаміка до одужання є більш чисельною, усе більше людей виписуються з лікарень.

Сергій Осачук зауважив, що Чернівеччині, як області, де найбільше хворих на коронавірус, приділяється особлива увага від влади держави. Нещодавно отримано допомогу у вигляді захисних костюмів (5 тисяч) та респіраторів найвищого класу (14 тисяч), які сьогодні були розподілені між медичними закладами обалсті.


І зазначив, що обласний лабораторний центр переведено у нове, відремонтоване приміщення. Ремонт робили за сприяння представників бізнесу.

Зробили реконструкцію за рекордних 10 днів.

24 views0 comments