• Хотинські вісті

В області діятиме ще один комплекс для зважування вантажівок у русі


Його облаштували неподалік села Лівинці Дністровського району. Про це повідомила Служба автодоріг у Чернівецькій області.Трасу регіонального значення, яка веде до КПП "Сокиряни", що на кордоні з Республікою Молдова, невдовзі моніторитиме «розумна» WIM-система.


Вона захистить дорогу від руйнування перевантаженими вантажівками.

🚛 Другий комплекс Weigh-in-Motion (Зважування в русі) на Буковині встановили на 12 кілометрі дороги Р-63/Н-03/ – Вартиківці – КПП «Сокиряни» з під’їздами до КПП «Росошани» та КПП «Кельменці». Неподалік села Лівинці Дністровського району.


Підрядник вже влаштував металеву портальну рамку, систему управління, оглядові камери та камери зчитування номерних знаків, 3D-лазерні сканери.


Також вмонтовані й спеціальні електронні датчики, які фіксуватимуть вагу транспортних засобів та їхню швидкість.


На об´єкті тривають пуско-налагоджувальні роботи, шляхом комутації та калібрування датчиків.


☝ Спочатку система працюватиме у тестовому режимі, а на початку 2022 року буде введена в експлуатацію.

Підрядна організація — ТОВ «Дорстрой Монтаж Київ».


Загалом у Чернівецькій області буде встановлено 4 WiM комплекси.

Перший влаштували між селами Магала та Бояни на дорозі Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці на 248 кілометрі. Наразі WiM майданчик працює у тестовому режимі.

Довідково:

ℹ WiM (weigh-in motion) — це розумна система комплексного збору інформації про транспорт, що рухається автошляхами. Вона здійснює контроль руху авто у реальному часі, автоматично фіксує порушення (номерний знак, габаритні розміри, маса, кількість осей, швидкість тощо).

Джерело - Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області.

120 views0 comments