• Хотинські вісті

В Атаках запрацював контрольно-пропускний пунктВ області почав діяти особливий режим в’їзду та виїзду громадян і транспортних засобів.

Наш кореспондент побував на посту в Атаках. Там співробітники поліції зупиняють кожну автівку, перевіряють документи, цікавляться місцем проживання. Хоч ще вранці можна було безперешкодно виїхати та заїхати.


Якщо повертаєшся з іншого регіону і показуєш документ, який підтверджує реєстрацію в Чернівецькій області, то контролери дозволяють проїхати.

Нагадаємо, на в’їзді та виїзді з території Чернівецької області встановлено 5 карантинних контрольно-пропускних пунктів поблизу стаціонарних дорожніх поліцейських станцій:

📍с. Атаки, Хотинського р-н 📍с. Звенячин, Заставнівського р-н 📍с. Оршівці, Кіцманського р-н 📍м. Вижниця 📍м. Новодністровськ

Як і повідомляла Чернівецька ОДА, пости почали діяти в обід сьогодні, 3 квітня. Вантажівки пропускають. Адже, як зазначив голова облдержадміністрації Сергій Осачук, не можна допустити, щоб карантинні обмеження зупинили економіку.


Пасажирський транспорт перестануть пропускати, але є деякі виключення.


Дозволено буде в’їзд та виїзд наступних громадян і транспортних засобів:

- вантажних автомобілів (що перевозить продукти харчування, промислові товари, товари першої необхідності, сільськогосподарську продукцію); - транзитних транспортних засобів (без права зупинки та стоянки на території області); - транспортних засобів підприємств та організацій, які забезпечують життєдіяльність області; - транспортних засобів сільськогосподарського призначення; - транспортних засобів фізичних осіб, місця проживання яких зареєстровано в області, або які мешкають в області та повертаються до місця постійного проживання.

65 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/