• Хотинські вісті

Віруси ширяться

Дві школи у районі на карантині через зростання захворюваності учнів на ГРВІ. Якщо в інших будуть відсутні понад 20% дітей, то і їх тимчасово закриватимуть.


Після канікул, як і прогнозували фахівці, зросла захворюваність дітей на ГРВІ. Це показав і моніторинг шкіл, який здійснюється на Хотинщині. І якщо в окремих освітніх закладах не перевищено епідемпоріг, то у двох його досягнуто.


У зв‘язку з перевищенням порогового рівня захворюваності учнів на гострі респіраторні захворювання та з метою недопущення виникнення більш масштабної епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань, навчальний процес тимчасово призупинено у таких закладах: Санковецький НВК (з 20 січня по 25 січня); Пашковецький НВК (з 22 січня по 31 січня).

Таке рішення прийнято на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє пресслужба Хотинської РДА.


Також, було зазначено, що в разі відсутності 20% та більше від загальної кількості учнів з унаслідок захворювання на грип та ГРВІ прийматимуться рішення про повне або покласове призупинення навчально-виховного процесу і в інших закладах освіти краю.

На період карантину педагоги дадуть завдання школярам дистанційно, повідомили у відділі освіти.

23 views0 comments