• Хотинські вісті

Віртуальна громадська приймальня: як отримати консультаціюЗвернутися до Південно-Західної юстиції можна онлайн, не виходячи з дому

Безбар’єрність – це можливість отримати державні послуги, консультацію чи відповідь на звернення, не відвідуючи установу. Розвиток онлайн-технологій, діджиталізація державних органів, відкритість і прозорість роблять такі послуги доступнішими для громадян.


За допомогою інтернет-зв’язку жителі Івано-Франківської, Закарпатської, Тернопільської та Чернівецької областей можуть звернутися до Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ) не виходячи із дому, завітавши до віртуальної громадської приймальні https://pzmrujust.gov.ua/hromadska-pryimalnia.


Ви можете поставити питання з правової тематики та отримати на нього кваліфіковану відповідь.

Все що для цього необхідно - зайти на офіційний вебсайт Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ) за посиланням https://pzmrujust.gov.ua/ перейти в рубрику «Віртуальна громадська приймальня» та заповнити електронну картку заявника.


Відповідь авторові звернення надсилається на електронну пошту (e-mail), яка вказана ним при реєстрації.


Загалом протягом 2021 року до громадської приймальні звернулося127 громадян.


Джерело - Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ).

8 views0 comments