• Хотинські вісті

Візит у Вікнянську громаду для обміну досвідомМинулого тижня представники Хотинської громади на чолі з міським головою Андрієм Дранчуком мали нагоду побувати у селі Вікно, що на Заставнінвщині, та обмінятися досвідом у сфері енергоефективності


Говорили про те, як зменшити споживання газу і витрати на опалення шкіл, садочків та інших бюджетних установ. Адже ціни на газ постійно ростуть.


Досвідом Вікнянської громади у сфері енергоефективності переймали під час робочого візиту поділився голова Вікнянської громади Іван Ковалюк. Він розповів, що у тамтешніх освітніх закладах встановили, комунальних установах твердопаливні котли. Це дало значну економію бюджетних коштів.
Андрій Дранчук разом з начальником відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури Хотинської міської ради Віктором Соколюком і головним спеціалістом відділу Едуардом Парцієм відвідали освітні заклади Вікнянської громади та ознайомилися на практиці, як облаштована система опалення.


– Енергонезалежність від газу бюджетної сфери Хотинської громади – серед наших пріоритетів. Плануємо в 2022 році докласти максимум зусиль для заміни котлів опалення на твердопаливні, – наголосив Андрій Дранчук.


33 views0 comments