• Хотинські вісті

Від пневмонії помер 47-літній житель Хотинщини

Рівень захворюваності на ГРВІ у краї зріс. Тепла погода сприяє поширенню вірусів, які небезпечні ускладненнями. Наразі у стаціонарних відділеннях Хотинської райлікарні на лікуванні є 33 пацієнти з пневмоніями. Одного чоловіка, що був у важкому стані, незважаючи на старання медиків, врятувати не вдалося. У неділю, 2 лютого, він помер. Про це повідомив заступник головного лікаря Сергій Солодкий.

– Це 47-літній житель району, 27 січня його госпіталізували у терапевтичне відділення райлікарні з високою температурою та кашлем, а 28-го перевели у реанімаційне відділення, – розповів Сергій Солодкий. – За клінічними даними встановлено діагноз пневмонія. На жаль, 2 лютого чоловік помер. Чи то був наслідок грипу достеменно можна сказати лише за результатами вірусологічних обстежень. Загалом із 1 січня на пневмонію занедужали 48 мешканців Хотинщини.

Як повідомили у Хотинському районному центрі первинної медичної допомоги, з початку року на ГРВІ захворіли 863 жителі, на грип (за клінічними даними) – 4 особи.

У зв'язку з високою захворюваністю дітей, наразі карантин продовжено у більшості шкіл та садочків, де раніше призупинили навчання.

50 views0 comments