• Хотинські вісті

Відійшов у вічність патріарх журналістики Хотинщини Володимир Самофалов


5 травня на 92-му році життя після важкої хвороби помер учасник бойових дій у Другій світовій війні, капітан І рангу у відставці, Почесний громадянин Хотинського району, член Національної спілки журналістів України з 1956 року, лауреат премій НСЖУ та міністра оборони України, кавалер багатьох орденів та медалей, багатолітній творчий працівник газети «Хотинські вісті» Володимир Дмитрович Самофалов.


Перестало битися серце людини, яка зробила вагомий внесок в увіковічнення пам‘яті про тих, хто визволяв наш край, Україну та країни зарубіжжя від нацистської окупації на фронтах Другої світової.

В. Д. Самофалов – автор декількох книг, сотень публікацій у районній, обласній та республіканській пресі про кращих людей Хотинщини, фронтовиків, ветеранів війни та праці.Величезна роль Володимира Дмитровича у згуртуванні ветеранської спільноти Хотина та району, був багатолітнім керівником міської ради Організації ветеранів України.

Журналіст, краєзнавець, він весь пломінь щедрого на тепло серця віддавав людям, за що заслужив авторитет і повагу у тих, хто жив і працював з ним поруч.


Життєва зоря В. Д. Самофалова згасла, але навічно залишиться у серцях краян світла і добра пам‘ять про цю мудру, доброзичливу особистість.


Висловлюємо щирі співчуття родині і близьким Володимира Дмитровича Самофалова. Хай земля йому буде пухом, а Господь дарує Царство Небесне.

Колектив газети «Хотинські вісті», члени первинної організації Національної спілки журналістів України.45 views0 comments