• Хотинські вісті

Відтепер ближче до пацієнтів: у Клішківцях запрацювала філія медичного центру «Меднеан»У Клішківцях у цокольному приміщенні лікарні відбулося відкриття філії ПП «Медичний центр «Меднеан». Клішківчанам та жителям сусідніх сіл уже не доведеться добиратися за десятки кілометрів до обласного центру, відтепер тут зможуть отримати якісні медичні послуги у лікуванні опорно-рухового апарату.


– Трудолюбиві господарі Хотинського та сусідніх районів здебільшого займаються сільським господарством. А ця важка праця нерідко шкодить здоров’ю, руйнує опорно-руховий апарат. Поява філії у Клішківцях дає можливість людям витратити лише дві–три години на день для боротьби з хворобами хребта, опорно-рухового апарату, – розповідає керівник центру, мануальний терапевт, лікар-невролог із 18-річним стажем Андрій Нечай.Тут надаватимуть увесь спектр послуг, як і в Чернівцях.

Медичний центр "Меднеан" - це профільна клініка, яка займається лікуванням

захворювань хребта, суглобів, реабілітацією опорно-рухового апарату,

спортивною реабілітацією та корекцією фігури.


Центр використовує для лікування такі методи, як мануальна терапія та

широкий перелік фізіотерапевтичних процедур. Фізіотерапія проводиться на

сучасному обладнанні кваліфікованими спеціалістами.Працюватиме центр щодня, крім неділі. Методи лікування – мануальна терапія, ультразвукова, ударно-хвильова, лазерна, тракційна, фізіотерапія, масаж спини, механічний масаж, суха витяжка. Корисні водні процедури: гідромасаж, озономатік.


Є й новинка – озонотерапія, а також інфрачервона сауна


У Клішківцях відкрили і новий напрямок – це озонотерапія, яка дає відчутний ефект для суглобів та хребта та здійснює загальну дезінтоксикаційну терапію організму.

Відвідувачі зможуть відчути й ефект інфрачервоної сауни, що дозволяє вивести більшість токсинів через шкіру, і лімфодренажу. А також пресотерапії, що покращує лімфовий та венозний відтік і має антицелюлітний ефект.


На відкриття центру завітали представники влади і громадськості: керівник Клішковецької ОТГ В. М. Ченківський, народний депутат В. І. Божик, депутат обласної ради Л. О. Годнюк, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА О. А. Андрієць, керівник Буковинського центру реконструкції і розвитку Я. В. Кирпушко, жителі громади та сусідніх сіл.


Замість ліків – мануальна терапія

Основа лікування більшості захворювань хребта та суглобів в медичному центрі «Меднеан» – мануальна терапія. Це потужний метод, який впливає безпосередньо на причину і у більшості випадків дає можливість відчути полегшення вже відразу після застосування.


Перші пацієнти центру уже відчули на собі дивовижний ефект від дотику золотих рук лікаря Нечая.


– Часто люди страждають через порушення хребта. Головний біль та у грудях, високий або низький тиск, порушення дихання, розлади сну, нервової системи – ось неповний перелік захворювань, що виникають з цієї причини. Тому часом достатньо вирівняти хребет і таким чином відновити кровопостачання всіх органів, аби людині полегшало, – наголосив Андрій Нечай.

Довідки за тел. 050-056-48-15.


Опубліковано на правах реклами.

501 views0 comments