• Хотинські вісті

Відзнаки знаним землякамСьогодні ушанували майстра спорту України Олега Миронця, який прославляє наш край на всю країну і за кордоном, та його тренера Івана Павлюка.


Цей молодий, перспективний, але вже титулований спортсмен є членом Національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіоном України серед молоді з бігу на 800 метрів, призером ІІ-х Європейських ігор у Білорусі, переможцем Міжнародних змагань Асоціації Балканських країн з легкої атлетики в бігу на 800 метрів.

За значні спортивні досягнення на сьогоднішній сесії Хотинської районної ради його нагороджено Почесною грамотою, яку вручила голова районної ради Тетяна Бринь.

Такою ж грамотою відзначено тренера і наставника Олега – Івана Григоровича Павлюка, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, Заслуженого тренера України – за активний внесок у розвиток фізичної культури і спорту, якісну підготовку спортсменів Хотинської ДЮСШ, багаторічну сумлінну, плідну працю у вихованні спортивної молоді Хотинщини.А звання Почесного громадянина Хотинського району присвоєно ветерану органів місцевого самоврядування краю, уродженцю села Шилівці, депутату районної ради п'яти скликань Григорію Макаровичу Тимчуку. Депутати одноголосно підтримали це рішення.

27 views0 comments