• Хотинські вісті

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Перлина Кам’янця» – підкорено!


Учасники «Топ-Дансу» повернулися з призовими місцями і гран-прі

Цими вихідними, а саме з 18 по 20 жовтня, у Кам’янці-Подільському відбувся IV Всеукраїнський дитячо-молодіжний фестиваль-конкурс мистецтв «Перлина Кам’янця».


З’їхалися таланти чи не з усіх областей України. Близько тисячі учасників віком від чотирьох років демонстрували свої здібності у різних номінаціях та жанрах – вокальному, інструментальному, художньому, театральному та хореографічному мистецтві.


Серед такої багаточисельної кількості конкурсантів у творчому турнірі взяли участь і наші талановиті танцюристи з Хотинщини – колектив «Топ-Данс». Вони не лише зачарували своєю енергетикою і різнобарвністю глядацький зал, а й довели зірковим суддям, що є найкращими.


Кожна з чотирьох вікових категорій колективу представила сучасні танцювальні композиції: наймолодші (5-річні та 7-річні учасники) – танець «Малявки», від 7 до 9 років – «Буде мир» і «Кіт з хати – миші в пляс», від 9 до 11 років – «Вербовая дощечка» і «Плем’я танцю», а найстарші від 12-ти до 15-ти років – композицію «Щасливі».


За результатами фестивалю, учасники усіх цих вікових категорій нагороджені дипломами I ступеня, а зразковий аматорський хореографічний колектив «Топ-Данс», як найкращий танцювальний колектив, отримав гран-прі та грошовий сертифікат для участі у міжнародному фестивалі, що проходитиме у Болгарії.


Тож танцюристи Хотинщини завдяки таланту та майстерному виконанню вкотре підкорили конкурсну вершину й повернулися додому з призовими місцями та гарним настроєм. Тож побажаємо їм нових успіхів на найпрестижніших танцювальних майданчиках за кордоном.


22 views0 comments