• Хотинські вісті

Вони знають, наскільки небезпечна ядерна загроза

Updated: Apr 2826 квітня 36 років тому сталася аварія на ЧАЕС – найбільша в історії людства техногенна катастрофа, яка забрала життя і здоров’я тисяч українців, спричинила тяжкі екологічні наслідки, принесла страждання у багато родин.


Для кожного з нас вона озвалася болем та уроком, який не можемо, не маємо права ніколи забути.


Час не загоїв чорнобильських ран, фізичних та душевних, не стер у пам’яті імена мужніх людей, які виявили жертовність, високий патріотизм і ціною власного життя та здоров’я зупинили поширення ядерної катастрофи.


І хоч сподівалися, що ніколи знов не буде ні війни, ні атомної загрози, але рашистська орда не знає меж цинізму. Ворог не цурається ядерним тероризмом.


Яка це страшна небезпека не зі слів знають ліквідатори аварії на ЧАЕС.

До них звертається Ігор Майстрюк, голова Хотинського об‘єднання громадян «Чорнобилець»:

– Шановні чорнобильці з Хотинщини! У цей день суспільство має скласти шану вам за сміливість та відвагу, як і сучасним захисникам нашої держави.

Подвиг чорнобильців назавжди занесено до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу! Вічна пам’ять тим, чиє життя передчасно обірвала трагедія.

Бажаю усім побратимам, удовам чорнобильців доброго здоров’я, миру, благополуччя та довголіття! – побажав Ігор Майстрюк.


Подякував ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС від міської ради Віктор Соколюк. І зазначив, що усі вони, не шкодуючи себе, ризикуючи власним життям, захистили світ від радіаційного лиха. "Багатьох чорнобильців, на жаль, нині вже немає серед живих. У глибокій скорботі ми низько схиляємо голови перед їхнім подвигом та відвагою", – сказав він.15 views0 comments