• Хотинські вісті

Вони дарують радість і створюють свято

Updated: Nov 13, 2019


Невдовзі професійне свято відзначатимуть ті, хто створює свято та гарний настрій іншим, своєю творчістю запалюють серця людей Всеукраїнський день працівників культури та майстри народного мистецтва.

З цієї нагоди відбувся святковий концерт та урочистості у районному будинку народної творчості та дозвілля.
Лунали щирі вітання та побажання, подяка за високі творчі здобутки працівникам культури, митцям району, талановитим діткам та колективам, які досягнули нових вершин та гідно представили Хотинщину не тільки на теренах краю, а далеко за її межами. Їхню самовіддану та наполегливу роботу визнано та достойно оцінено.За вагомі досягнення у різних галузях мистецтва кращих з кращих працівників культури та юних талантів, які є гордістю нашого бессарабського краю, нагородили грамотами та подяками представники районної влади та об’єднаних територіальних громад.

Переможців цьогорічних номінацій визначено за найбільшою кількістю позитивних відгуків у засобах масової інформації, відгуках у соціальних мережах, участі у різноманітних проектах, фестивалях, конкурсах.


Отож, у номінації «кращий будинок культури року» нагороджений Хотинський районний будинок народної творчості та дозвілля, директор – Роман Борденюк.


У номінації «Кращий викладач року» нагороджено Зою Піхут, викладача Хотинської художньої школи, Марію Керницьку, викладача Хотинської музичної школи.


У номінації «Краща бібліотека року» нагороджено Недобоївську бібліотеку-філію.


Нагороди в номінаціях за своїм впливом і авторитетом акумулюють найбільш рейтингові конкурси, фестивалі, називають кращих митців професійної еліти нашого краю, які стають знаковими.

Надзвичайно плідними визнано діяльність викладачів Хотинської художньої школи, філій району та майстрів народного мистецтва.

Значними досягненнями потішили нас і музичні школи району – Хотинська, Зарожанська, Клішковецька.


Клубні та бібліотечні працівники району цьогоріч проводили семінари обласного рівня, брали участь у різноманітних проектах, аматорські колективи у Міжнародних та Всеукраїнських, обласних конкурсах та фестивалях.


У номінації «кращий сільський клуб» нагороджено об’єкт дозвілля с. Корнешти (завідуюча Марія Слободян).


У номінації « Гордість колективу» нагороджено Романа Борденюка – директора Хотинського районного будинку народної творчості та дозвілля.


У номінації «Театральне мистецтво» кращим колективом року визнано зразковий аматорський театр юного глядача Хотинського РБНТД.


У номінації « Юний талант року» нагороджена Ольга Бонар, Олександра Бурячок та Діана Федишина – учасниці зразкової аматорської вокальної студії «Щасливі діти» РБНТД (керівник Альона Татарчук).


У номінації «Юний талант року» нагороджена Влада Перепічка – учасниця зразкового аматорського театру юного глядача Хотинського РБНТД (керівник Леся Микитенко);

Вероніка Федоруца, учасниця зразкового аматорського театру юного глядача Хотинського РБНТД (керівник Леся Микитенко);

Серафім Романюк, учасник зразкової аматорської вокальної студії «Муза» Хотинського РБНТД (керівник Оксана Кульчицька);

Вадим Гуцул, учень Зарожанської музичної школи


У номінації « Хореографічне мистецтво» – «Кращий колектив року» нагороджено зразковий аматорський хореографічний колектив «Топ Данс» будинку культури с.Зарожани (керівник Галина Кушнір).


У номінації «Гордість року» нагороджено зразковий аматорський хореографічний колектив сучасного танцю «Крок вперед» Хотинського РБНТД (керівник Віра Тамазликар).


У номінації «Фольклорне мистецтво» нагороджено народний аматорський фольклорний колектив «Білівчанка» будинку культури с. Білівці (кер. Володимир Фонарюк).


У номінації «Музичне мистецтво» нагороджені троїсті музики Хотинського РБНТД ( керівник Юрій Журавський).


У номінації «Пісенне мистецтво» нагороджена зразкова аматорська вокальна студія «Щасливі діти» Хотинського РБНТД (керівник Альона Татарчук).


У номінації «За збереження традицій хорового співу» нагороджений народний аматорський хор ветеранів війни та праці «Оберіг» Хотинського РБНТД (керівник Юрій Кульчицький).


У номінації "Кращий працівник року" нагороджений Федір Шупарський, робітник з ремонту РБНТД.


У номінації "Гордість колективу" – Людмила Семенко, завідуюча районної бібліотеки для дітей, заступник директора ЦБС.


У номінації "За розвиток краєзнавства, збереження культурної спадщини Буковини, популяризації історії та культури краю" нагороджено:

провідного бібліотекаря Білівецької бібліотеки-філії Володимира Фонарюка,

завідуючу Круглицької бібліотеки-філії Онисію Радомську,

провідного бібліотекаря Недобоївської бібліотеки-філії Валентину Щербату,

завідуючу Ставчанської бібліотеки-філії Ганну Кантемір,

завідуючу Керстенецької бібліотеки-філії Валентину Гаврилян.


У номінаціях «Кращий музичний супровід року» та «Професіонал року» відзначено викладачів Зарожанської музичної школи Світлану Боднарюк та Світлану Мельник.
Присутнім дарували гарний настрій вокальний ансамбль «Веселі нотки» будинку культури с. Клішківці, хореографічні колективи «Крок вперед» та «Сяйво», ансамбль «Домінанта», учасники студії "Щасливі діти", Олександра Бурячок, Юлія Лактіонова, Валерій Боднарь, Мирослав Гуцул, Катя Козак.


Багатий на таланти наш Хотинський край зростив не одне покоління митців, котрі своєю творчою працею творять історію нашого краю. Шановні працівники культури, будьте завжди натхненниками для всіх, кому люба і дорога культура українського народу. Щастя, здоров’я, радості від роботи та життя!55 views0 comments