• Хотинські вісті

Волейбол: успіх ВК «Данківці»


7 квітня завершився чемпіонат Хотинського району з волейболу. У вирішальному матчі за звання чемпіона в очній зустрічі зійшлися дві найсильніші команди: ВК «Данківці» та Недобоївської ОТГ.


До матчу останнього туру конкуренти підійшли з однаковим очковим багажем, тож перемога будь-якої з команд забезпечувала їй перше місце. Цікава безкомпромісна боротьба, що точилася на спортивному майданчику, у підсумку закінчилася перемогою данківецької дружини. Результат зустрічі 3:0 (25:23, 25:21, 25:21) на користь ВК «Данківці».


Турнірне становище:

1. ВК «Данківці» – 15 очок;

2. Недобоївецька ОТГ – 12;

3. ВК «Каденюка» (с. Клішківці) – 8;

4. ВК «Хотин» – 1.


Здобули також кубок Чернівецької області

Минулий тиждень став надзвичайно вдалим для данківчан, адже за декілька днів до перемоги у чемпіонаті Хотинського району команда також уперше зуміла вибороти кубок Чернівецької області з волейболу сезону 2018–2019 років. У середу, 3 квітня, в напруженому фіналі наші спортсмени здолали чернівецьку «Мрію» 3:2 (23:25; 25:19; 21:25; 25:5; 15:10).

Також ВК «Данківці» продовжує боротьбу за звання чемпіона Чернівецької області, незабаром відбудуться матчі 1/2 фіналу.


Змагалися і жіночі команди

Після розв‘язки в чемпіонаті району серед чоловічих команд в рамках районних сільських спортивних ігор 2019 року на майданчик вийшли жіночі волейбольні команди.Тут головний фаворит змагань підтвердив сподівання і впевнено здобув перше місце. Збірна села Недобоївці (у складі Тетяни Бойко, Анни Виклюк, Вікторії Гуцуляк, Крістіни Данілової, Крістіни Єремеєк, Анастасії Мащанової, Юлії Панчук та Віталіни Русу) захистила звання кращої жіночої волейбольної команди, яке здобула ще минулого року.

Також варто відзначити молоду клішківецьку команду, яка другий рік поспіль фінішувала на другому місці. Замкнула чільну трійку команда з Круглика.Микола Шевчук, голова Хотинської

місцевої організації ГО «ВФСТ» «Колос».

85 views0 comments