• Хотинські вісті

Вогнеборці гасили умовну пожежу на газокомпресорній станції під Хотином


Газокомпресорна станція – потенційно небезпечний об’єкт. Пожежа там стала б справді надзвичайною ситуацією. Тож буковинські рятувальники під час тренувань відпрацьовували навички гасіння на «ГКС Хотин». За задумом навчань, на промисловому майданчику станції відбулася розгерметизація обладнання установки очистки технологічного газу із загорянням «блакитного палива».


Про ці навчання поінформувала прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області:

12 лютого з метою тренування особового складу Управління ДСНС України у Чернівецькій області, підтримання постійної готовності та відпрацювання навичок з гасіння пожеж на потенційно небезпечних об'єктах, на Хотинщині на території газокомпресорної станції «ГКС Хотин» відбулися спільні тактико-спеціальні навчання, у яких взяли участь працівники станції та рятувальники.

За задумом навчань, на промисловому майданчику станції відбулася розгерметизація обладнання установки очистки технологічного газу із загорянням «блакитного палива». Персонал станції негайно викликав вогнеборців та здійснив відключення установки від діючих комунікацій компресорної станції.. Основним завданням рятувальників, які прибули на місце умовної надзвичайної події, було зупинити поширення вогню на сусідні газоперекачувальні агрегати компресорної станції та здійснювати їх постійне охолодження. З поставленими завданнями вогнеборці впоралися у встановлені терміни.

За результатами проведених навчань, рятувальники підбили підсумки, проаналізувавши дії особового складу.

Фото прес-служби Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

18 views0 comments