• Хотинські вісті

Влаштовують кінопокази та створюють молодіжний простір


В адмінбудівлі у Пригородку облаштовують приміщення для Молодіжної ради, яку створили цієї весни в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Тут планують створити сучасний простір для молоді. А для сільського клубу за грантом виграли нове обладнання – екран, проєктор і ноутбук. Про це розповів Олександр Самотюк, староста сіл Пригородок та Орестівка Рукшинської громади.

– Ми виграли один із проєктів програми DOBRE на суму 81 тис. грн і обладнання для Пригородоцького сільського клубу, – повідомив Олександр Самотюк. – До реалізації проєкту «Покращення комунікації з мешканцями Рукшинської територіальної громади через публічні заходи та підзвітність представників влади» долучилася завідувачка клубом Світлана Телешецька, куратором у написанні став Ігор Баб’юк, представник Українського Народного Дому у Чернівцях.

Також староста поділився, що для реалізації проєкту потрібно було влаштувати 3 кінопокази. «Ми їх провели у Пригородку, Чепоносах і Рукшині, використовуючи отримане обладнання: екран, стаціонарний проєктор і ноутбук. Транслювали серію документальних фільмів для молоді (про АТО, Чорнобиль). Наразі, на другому етапі виконання, маємо закупити фотоапарат, колонки, підсилювач звуку, акустичну систему тощо», – зазначив він.

Також у рамках програми DOBRE в Рукшинській громаді створили Молодіжну раду, обрали від кожного села по двоє представників.

– Після створення Молодіжної ради постало питання облаштування приміщення, де вона могла б збиратися, – каже Олександр Самотюк. – Вільною виявилася колишня зала для конференцій у Пригородоцькій сільраді, там і вирішили зробити ремонт. Рукшинська сільська рада сприяє у цьому, виділено кошти на матеріали. А ремонтні роботи виконуємо власними силами, усі разом працюємо у вільний час.

146 views0 comments