• Хотинські вісті

Влада закликає обмежити проведення богослужінь у храмах


Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук звернувся до керівників релігійних конфесій Буковини із закликом обмежити проведення богослужінь та релігійних обрядів у храмах. Такі заходи необхідні, щоб запобігти поширенню коронавірусу на території області.


«У зв’язку з поширенням у світі пандемії коронавірусу COVID-19, на виконання Протоколу №8 засідання Кабміну від 18 березня 2020 року та з метою запобігання поширенню на території України цього захворювання, звертаюсь до вас із проханням обмежити проведення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій у культових будівлях, інших місцях богослужінь або релігійних зібрань, місцях паломництва, а також перебування громадян у таких будівлях і місцях, а також здійснення таких дій за технічної можливості з використанням електронних засобів комунікації.


Прошу вас донести до священнослужителів та вірян вашої конфесії про необхідність дотримання протиепідемічних вимог, пам’ятаючи, що віра кожного перебуває у храмі серця, навіть якщо з об’єктивних причин людина не може перебувати у земних храмах та культових спорудах.

У разі крайньої необхідності у храмі може перебувати не більше 10 осіб одночасно.


У час випробування особливо важлива молитва Церков та релігійних організацій за збереження України від поширення пандемії, розуміння усіма громадянами необхідності дотримання протиепідемічних заходів та утримання від будь-яких кроків, що можуть призвести до збільшення рівня захворюваності», – ідеться у тексті звернення.

Джерело - Чернівецька ОДА.

14 views

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/