• Хотинські вісті

Вихованці садочка «Веселка» побували в соляній кімнатіУ міському закладі дошкільної освіти «Веселка» пройшов День здоров‘я в рамках проведення Тижня безпеки дитини. Для профілактики захворювань дихальних шляхів та оздоровлення, дітки у супроводі вихователів, безкоштовно відвідали соляну кімнату «Піраміда» в Хотинському медичному центрі.


Малюки мали змогу побавитися із сіллю, подивитися мультики, зручно влаштувавшись на кріслах із киснево-озоновими коктейлями, щоб окрім вдихання корисних мікроелементів активізувати імунітет. А їхні вихователі – відпочити і підкріпити нервову систему.Сама атмосфера у цій кімнаті заспокоює, відчуваєш себе немов у справжній соляній печері, адже стіни, стеля і підлога вистелені лікувальною сіллю. А мерехтіння кристаликів створює відчуття чарівності і снігу, що іскриться. Одним словом для дітей – просто казка.


Не дивно, що їм дуже сподобалося, і на виході усі дружно і радісно вигукували: «Дякуємо!».Довідково

Перебування в такій кімнаті, її ще називають соляною печерою, сприяє очищенню легень, відновленню та оздоровленню шкіри, припиненню алергічних станів організму.


Лікарі рекомендують проходити сеанси галотерапії (вдихання соляного повітря) тим, хто має захворювання бронхолегеневої системи, ЛОР-органів, шкіри. А також з метою профілактики при частих ГРВІ, грипі, гострих бронхітах, пневмонії, хронічних захворюваннях верхніх дихальних шляхів, кашлі, пов‘язаному з курінням.


Відвідувати соляну кімнату радять й косметологи. Адже галотерапія сприяє омолодженню організму.


Проте проходити сеанси такої терапії можна не усім, є і протипоказання. Тому спочатку обов‘язково проконсультуйтеся із сімейним лікарем.

7 views0 comments