• Хотинські вісті

Винних змусили прибирати сміття, яке вони викинули у лісі біля сміттєзвалищаА встановити горе-господарів, які вчинили таке неподобство, допомогли камери відеоспостереження, встановлені при в’їзді на полігон.


Протягом 2021 року зроблено чимало робіт із впорядкування місцевого сміттєзвалища, але не всі цінують працю інших. На цьому наголосив Хотинський міський голова Андрій Дранчук. На своїй офіційній сторінці він повідомив:


"Не дивлячись на те, що силами КП «Хотинблагоустрій Хотинської міської ради» під керівництвом Анатолія Сухаря постійно здійснюється облаштування міського сміттєзвалища, упорядкування території та прогортання зручного під’їзду до кожного сектору сміттєвого полігону, днями в лісосмузі неподалік сміттєзвалища невідомі особи (як потім з'ясувалося хотинчани) викинули сміття у великій кількості.


Через засоби відеоспостереження, що встановлені при в’їзді на сміттєзвалище, відділом житлово-комунального господарства та інфраструктури (начальник Віктор Соколюк) спільно з працівниками поліції вдалося встановити та покарати винних осіб – жителів міста Хотин, які в примусовому порядку прибрали сміття з лісосмуги", – зазначив міський голова.


І висловив сподівання, що цей ганебний вчинок та справедливе покарання стануть прикладом для інших, та закликав дотримуватись чистоти та порядку на території громади.


19 views0 comments