• Хотинські вісті

Викрали саджанці дерев на понад 40 тисяч гривень
Двоє жителів Чернівецької області протягом листопада цього року викрадали саджанці ексклюзивних плодових дерев на території Дністровського району. Правоохоронці задокументували два факти протиправної діяльності чоловіків. Про це повідомляє поліція Чернівецької області. До поліції звернулися жителі Хотина та села Анадоли і повідомили, що з їхніх земельних ділянок невідомі особи викрали саджанці ексклюзивних фруктових дерев. Співробітники відділення поліції № 2 Дністровського районного відділу поліції здійснили низку оперативно-розшукових заходів та встановили, що до вчинення кримінальних правопорушень причетні двоє жителів Хотина.


Попередньо продумавши схему незаконного збагачення, 29-річний буковинець залучив до своєї протиправної діяльності свого 32-річного товариша.


Правопорушники проникали на земельні ділянки у період відсутності господарів, викопували саджанці дерев, відтак висаджували їх на власних городах. Загальна сума завданих збитків становить понад 40 тисяч гривень. Слідчі поліції повідомили порушникам про підозри у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 185 (Крадіжка) Кримінального Кодексу України. Джерело - Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

1,561 views1 comment