• Хотинські вісті

Вибори Президента: як проходять на Хотинщині


Фінал виборчих перегонів. Українці обирають Президента. На нашому 204-му окрузі відкрилися і працюють усі дільниці. Молоді на дільницях уранці було небагато, більше — старшого покоління, кажуть члени комісій. Деяким бабусям доводиться позичати окуляри, бо прочитати усі прізвища у довжелезному бюлетені їм ой як непросто. Адже його довжина на цих виборах президента — рекордна, становить 80 см, у ньому 39 кандидатів.


Явка в окрузі №204 вранці невисока: станом на 11:00 год. — 10.6 відсотка. За даними ЦВК, у Чернівецькій області це була одна з найнижчих по країні. Станом на 15:00 год. проголосували 38.86 відсотка виборців нашого округу.

За ходом виборів на Хотинщині стежать і представники Комітету виборців України у Чернівецькій області. Вони побували на низці виборчих дільниць у Хотині та селах району. Наразі, вагомих порушень, які можуть вплинути на результат голосування, не зафіксували. Але на одній з дільниць запобігли видачі членом комісії бюлетеня виборцю без пред"явлення паспорта - юнак пояснив, що хотів проголосувати за копією паспорта, оскільки сам документ випадково забув в іншому місті.
Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/