• Хотинські вісті

Вибори Президента: як проходять на Хотинщині


Фінал виборчих перегонів. Українці обирають Президента. На нашому 204-му окрузі відкрилися і працюють усі дільниці. Молоді на дільницях уранці було небагато, більше — старшого покоління, кажуть члени комісій. Деяким бабусям доводиться позичати окуляри, бо прочитати усі прізвища у довжелезному бюлетені їм ой як непросто. Адже його довжина на цих виборах президента — рекордна, становить 80 см, у ньому 39 кандидатів.


Явка в окрузі №204 вранці невисока: станом на 11:00 год. — 10.6 відсотка. За даними ЦВК, у Чернівецькій області це була одна з найнижчих по країні. Станом на 15:00 год. проголосували 38.86 відсотка виборців нашого округу.

За ходом виборів на Хотинщині стежать і представники Комітету виборців України у Чернівецькій області. Вони побували на низці виборчих дільниць у Хотині та селах району. Наразі, вагомих порушень, які можуть вплинути на результат голосування, не зафіксували. Але на одній з дільниць запобігли видачі членом комісії бюлетеня виборцю без пред"явлення паспорта - юнак пояснив, що хотів проголосувати за копією паспорта, оскільки сам документ випадково забув в іншому місті.
32 views0 comments