• Хотинські вісті

У День закоханих у Хотині – весільний ажіотаж


Рекордна кількість пар обмінялися не тільки валентинками, а й обручками


У День святого Валентина в Хотинському відділі ДРАЦС – весільний ажіотаж: тут за один день провели сім урочистих одружень, зокрема й з іноземцями. Це рекордна донині кількість пар закоханих на Хотинщині, що вирішили саме 14 лютого стати на весільний рушник.


– Минулими роками у День закоханих реєстрували три–чотири пари, а цьогоріч маємо «весільний бум» – сім шлюбів. Бажаючих одружитися саме в цей день було ще більше, та, на жаль, вони не змогли подати всі потрібні для реєстрації документи, – розповіла начальник Хотинського районного відділу ДРАЦС у Чернівецькій області Світлана Кушнір.


До речі, серед укладених сьогодні шлюбів – чотири з іноземцями – жителями Молдови, Румунії та Росії. Ці пари скористалися популярним нині сервісом "Шлюб за добу".


Очікуючи такий ажіотаж у день Святого Валентина, Мін’юст продовжив акцію «Кохання поза часом 2»: всі закохані зможуть навіть до півночі подати заяву до відділу державної реєстрації актів цивільного стану та зареєструвати шлюб, якщо він був раніше призначений саме на цей день», – сказала Світлана Віталіївна. За її словами, до органів РАЦСу можуть звертатися не тільки ті, хто вперше вирішив зареєструвати шлюб, але й бажаючі відсвяткувати срібне, золоте чи навіть діамантове весілля, поновити шлюбні обіцянки та ще раз пережити відчуття, які були багато років тому.


«У відділі ДРАЦСу є спеціально підготовані сценарії таких урочистостей, які проводимо для ювілярів навіть удома. Крім незабутніх емоцій, пари отримують ще й ювілейні свідоцтва, – зазначила С. В. Кушнір. – Наприклад, цьогоріч відзначила золоту річницю подружнього життя сім‘я Гарамінських у Клішківцях. Вони пригадали своє весілля та через півстоліття отримали ювілейне свідоцтво найважливішої події у житті.

24 views0 comments