• Хотинські вісті

Весняне прибирання: Хотин стає чистішим та зеленішим

Updated: Apr 15, 2021А в центрі міста висадили сакуриХоч весна цього року забарилася, але прийшла пора для традиційної весняної толоки. Чистішим та зеленішим стає Хотин.


– З настанням сприятливої погоди розпочався місячник прибирання й озеленення у Хотинській громаді, – розповідає міський голова Андрій Дранчук. – У Хотині комунальники розчищають газони, зокрема у міському парку, прибирають територію вздовж вулиць. На оновленій площі у центрі міста біля ресторану "Дністер" висадили сакури.Продовжують і облаштування пішохідних доріжок. Замощують плиточкою тротуар по вул. Олімпійській, уздовж нього у зеленій зоні висаджено ялинки.

Як додав Андрій Дранчук, приємно, що до озеленення міста долучаються колективи освітніх закладів. Висаджено самшити на території дитсадка "Веселка". А сьогодні це робитимуть біля ДНЗ "Сонечко".


Але варто нагадати: "Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять". Про це говорили із двірничками, які наводять лад у міському парку.Вони кажуть: потрібно, щоб молодь, усі хотинчани та гості міста викидали сміття лише у контейнери, цінували працю комунальників. Та й власноруч долучалися до наведення чистоти.


"Тепер школярі не прибирають парк, як колись. Проте, можливо, якби дитина сама погромадила, зібрала сміття, то потім не викидала б ту пляшку, пакетик чи обгортку де заманеться...", – кажуть двірники.

Зробити чистішою і гарнішою частинку міста чи села може кожен – прибравши біля свого будинку, або установи, магазину чи організації.


Або долучитися до челенджу: "Організуй прибирання своєї вулиці", про яку вже писали "Хотинські вісті". І в якому вже взяли участь жителі багатьох сіл Хотинщини.


474 views0 comments