• Хотинські вісті

Великий сюрприз для рідної школи зробила випускницяЦьогоріч на школярів Данковецького НВК чекав сюрприз, адже у закладі за час канікул відбулося чимало позитивних змін. Оновлено комп’ютерну базу: зокрема, модернізовано 13 комп’ютерів, придбано 2 нові комп’ютери, 2 ноутбуки, принтер, багатофункціональний пристрій, 5 моніторів, 10 мишок та 10 клавіатур.


Крім цього, у фойє та шкільній їдальні зроблено ремонт стелі та освітлення. Також встановлено нові ворота. А найголовніше – у школі на першому поверсі облаштовані нові туалетні кімнати для дівчаток та хлопчиків. Убиральні оснащені сучасною сантехнікою: унітазами, умивальниками; є бойлер. Тепло, зручно і, головне – у приміщенні.


Усе перелічене стало можливим завдяки колишній випускниці школи Богдані Войцишиній. Як розповів директор Данковецького НВК Андрій Миколайович Антонюк, Богдана закінчила школу у 2013 році, була переможницею Всеукраїнської олімпіади з географії, за що їй надіслали запрошення на навчання до Києво-Могилянської академії. Проте дівчина вступила на факультет країнознавства у Київський інститут міжнародних відносин при Національному університеті Т. Г. Шевченка.


Згодом працювала перекладачкою іспанської та англійської мов у комп’ютерній компанії, виконувала обов’язки івент-менеджерки, відвідала чимало країн світу.


Під час робочої поїздки познайомилася із канадцем зі штату Альберта Бенджаміном Хаузером. Спочатку їх поєднували лише ділові відносини, а потім молоді люди вирішили зустрічатися. Деякий час проживали у місті Дубай, нині в Ісландії. Тепер їх об’єднує не лише робота, а й почуття: щирі, взаємні, довірливі.


Якось у розмові з Бенджаміном Богдана пригадала рідну школу та «зручності» на вулиці та ще чимало проблем, які пам’ятала з дитинства. Хлопець також зізнався їй у тому, що в дитинстві досить довго мріяв про комп’ютер, але у рідних на це бракувало коштів. Проте сталося диво – знайшовся благодійник, котрий подарував йому омріяний гаджет. Тоді він пообіцяв собі обов’язково «стати на ноги» і ніколи не забувати про тих, що потребують підтримки для здійснення мрії.


Порадившись, молоді люди вирішили зробити подарунки рідним школам. Ще на початку літа однакові суми грошей надійшли у штат Альберта та у Данківці. Родичі Бенджаміна та Богдани за їхнім проханням витратили усі передані кошти на облаштування освітніх закладів.

– Родина Богдани, а саме її батько Юрій із братами Анатолієм та В’ячеславом Войцишиними і раніше неодноразово допомагали нашій школі, – зазначив директор Андрій Антонюк. – Кілька років тому вони облаштували вбиральні для дівчаток, хлопчиків та окремо вчителів на другому поверсі.


Цьогоріч же за численні обновки завдячуємо колишній випускниці Богдані. Скажу відверто, вона була категорично проти того, аби про її доброчинність розповісти на сторінках газети чи розповсюдити у соцмережах. Проте, вважаю, що про добрі справи не можна говорити пошепки, а однозначно вголос, щоб таким прикладом надихати інших приєднуватися до благодійності та творити добро! – упевнений Андрій Антонюк. –

1,211 views0 comments