• Хотинські вісті

Ведучий проєкту «Орел і Решка» побував у Хотинській фортеці


Фото "Хотинських вістей"

Як стало відомо «Хотинським вістям», одне із семи чудес України – Хотинську фортецю відвідав відомий український ведучий, мандрівник, один з творців проєкту «Орел і Решка» Женя Синельников. Він побував у більше як сотні країн світу, а тепер почав мандрувати Україною.


Євген Синельников і його команда започаткували проєкт "Вдома краще": знімають неймовірні відео та розповідають про українські туристичні цікавинки, визначні місця та щирих і позитивних людей.


За коментарем ми звернулися до директорки ДІАЗ «Хотинська фортеця» Єлизавети Буйновської. Вона підтвердила, що сьогодні у заповіднику побував цей знаний ведучий тревел-шоу зі своєю командою.


«Це стало для нас несподіванкою. Наразі подробиці не можемо розголошувати. Зазначу лише, що Женя, досвідчений мандрівник, уперше відвідав нашу фортецю і був дуже вражений і замком, і краєвидами, і експозиціями. А режисер, хоч уже бував тут раніше, здивований, скільки нових виставок і цікавинок у нас з’явилося. І запитував, як у нинішні нелегкі часи нам скільки вдалося зробити реставраційних робіт», – розповіла кореспонденту "Хотинських вістей" Єлизавета Буйновська.


Вона також додала, що у зв’язку з пандемією багато українців задумалися над тим, щоб відпочивати в Україні, яка багата унікальними куточками: як природними, так і історичними пам’ятками. І що за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики розпочався масштабний проєкт з підтримки внутрішнього туризму #Мандруй Україною.


Як повідомляли ЗМІ, команда проєкту «Орел і решка» тепер знайомиться з містами України, щоб визначити їх туристичний потенціал. Тож сподіваємося, невдовзі вийде відео, яке ще раз продемонструє красу, велич та привабливість Хотинської фортеці.

52 views0 comments