• Хотинські вісті

Вдалий експеримент: у Моршині після масової вакцинації немає госпіталізованих із COVID-19У цьому місті щеплено понад 70 відсотків дорослих. Наразі жоден хворий не потребує госпіталізації, бо важких недужих немає.


«Станом на сьогодні в Моршині всього 22 людини мають COVID-19, із них 8 вакцинованих, але жодна людина не перебуває в лікарні. Якщо влітку в нас не було жодної хворої людини, то з появою Delta-штаму маємо таку тенденцію. Але за увесь цей період жоден хворий не був госпіталізований. Хворіють у легкій і середній формі, тому лікуються вдома на самоізоляції», — зазначив міський голова Моршина Руслан Ільницький у коментарі «Укрінформ».


Зауважимо, що місто Моршин Львівської області навесні взяло участь у пілотному експерименті МОЗ із масової вакцинації для вироблення колективного імунітету. Наразі тут вакциновано першою дозою 75%, а двома — 74% дорослих містян (населення становить близько 6000 жителів).


«Експеримент вдався з різних підходів, оскільки госпіталізованих нема. І якщо говорити про економічний чинник, то все літо і зараз у нас є відпочивальники, санаторії працюють на повну потужність», — додав Ільницький.

Джерело- Коронавірус-інфо.

49 views0 comments