• Хотинські вісті

Вандали вчинили наругу над могилою загиблого захисника

Updated: Apr 29, 2021Сьогодні матір загиблого Олександра Коваля з Хотина побачила на могилі сина ось таку сумну картину. Вандали розбили світлину на пам'ятнику, навкруги скло, побиті лампадки... І якраз за кілька днів до його дня народження.


Її дуже вразила така наруга над могилою юного бійця Азову Сашка, який віддав найцінніше – своє життя – за мирне і краще наше майбутнє. І незагоєна рана на материнському серці болить ще дужче.


"Невідомі не лише побили лампадки на його могилі, а й зібрали їх на десятках інших могил та кидали об пам’ятник із фото Сашка. Вражає цей вандалізм, ненависть... Хто міг вчинити це? Хтось має мужність захищати Україну в холодних окопах на сході, а хтось не просто відсиджується вдома, а й знущається над місцем останнього спочинку загиблого патріота", – сказала матір Сашка Світлана Кондратюк.На місце події виїжджали поліцейські та криміналісти


У відділі комунікації поліції Чернівецької області повідомили:


«Для з’ясування обставин на місце події виїхала слідчо-оперативна група відділення поліції № 2 (м.Хотин) Дністровського районного відділу поліції.


Правоохоронці встановили, що днями невідома особа, використовуючи лампадки, зруйнувала пам'ятник на могилі учасника АТО. Сума завданих збитків становить наразі встановлюється.


Слідчі поліції вирішують питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 297 (Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого) Кримінального кодексу України.

Порушнику загрожує позбавлення волі до трьох років».740 views0 comments