• Хотинські вісті

Вакцину вже привезли в область і почали щеплення


Щеплення роблять першому буковинцю. Фото Чернівецької ОДА.

Першим буковинцем, який отримав щеплення від коронавірусу, став дитячий лікар-анестезіолог Олександр Тесліцький.

Він уже давно вирішив, що зробить щеплення одразу, як тільки з’явиться така змога. Адже, працюючи у реанімації, міг спостерігати, як важко може перебігати хвороба, повідомляє Чернівецька ОДА з посиланням на голову облдержадіміністрації Сергія Осачука.


Чернівецька область 25 лютого отримала 15100 доз виробництва Oxford/AstraZeneca (Covishield). Про це повідомив Сергій Осачук.


За його словами, цієї кількості вакцин вистачить, щоб «захистити від вірусу 7550 мешканців нашого краю».

«Вакцинація стартує, першими щеплення отримають близько сотні медиків мобільних бригад. Вакцина розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca. Її схвалено ВООЗ та вже використовують у Великій Британії, Європейському Союзі та Індії. Стаємо на крок ближчими до реальності без COVID-19!», – поінформував Сергій Осачук.


Директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Олег Чорний розповів:

– Щеплення робитимуть кваліфіковані мобільні бригади, які пройшли відповідне навчання. Маємо також необхідне для зберігання вакцини холодильне обладнання. Сподіваємося, що перший етап вакцинальної кампанії в області нам вдасться завершити за 4-5 днів, – пояснив Олег Чорний.

За його словами, першими щеплення отримають медичні працівники – ті, які працюватимуть у мобільних бригадах та пунктах вакцинації, надають допомогу хворим на коронавірус у госпітальних базах області, а також працівники Центру екстреної медичної допомоги.


Крім того, щеплюватимуть і підопічних та працівників соціальних закладів.


Вакцинація є добровільною і безкоштовною, тож ті, хто погодиться на неї, підпишуть інформаційну згоду.

112 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/