• Хотинські вісті

Вакцинація: у Клішковецькій громаді діятимуть три пункти щеплення

Updated: Mar 25, 2021
Сьогодні уперше здійснили вакцинацію у стаціонарному пункті щеплення у Клішковецькій амбулаторії. У десятці перших вакцинованих – люди старшого віку, яким більше вісімдесяти років, були й до вісімдесяти, серед яких навіть громадянин Італії, що нині проживає у Клішківцях.


Також серед охочих – жителі громади з групи ризику, які хворіють на цукровий діабет, пережили інсульт. Виявила бажання щепитися і журналістка «Хотинських вістей».


– З 29 березня розпочнуть роботу ще два пункти щеплення у Шиловецькій та Перебиковецькій амбулаторіях, – повідомив головний лікар КНП «Клішковецький центр ПМСД» Олександр Фуркал. – Кабінети для такої процедури обладнані відповідно до вимог інфекційного контролю та забезпечені необхідною кількістю доз вакцини.


Медики, які працюватимуть у пунктах щеплення, пройшли відповідне навчання й отримали дозвіл здійснювати щеплення саме вакциною Covishield від AstraZeneca.Під час другого етапу вакцинації у першу чергу щеплення отримають медики, люди старшого віку та соціальні працівники. Як зазначив Олександр Фуркал, за 10–15 днів вакцинуватимуть і вчителів та працівників дошкільних закладів.


– Як бачимо, поширення інфекції зростає. Торік жителів громади, що перехворіли на COVID-19, було 545, цьогоріч від початку року уже 238 недужих. Єдиним захистом є вакцинація і цього не варто боятися. Тим більше, що ми уже понад 20 років використовуємо для вакцинації дітей препарати індійського виробництва, – зауважив лікар. – Тож сміливо вакцинуйтеся, убезпечте себе та своїх рідних від ймовірного інфікування коронавірусом!
259 views0 comments