• Хотинські вісті

Більшість ліжок у стаціонарах для хворих з COVID-19 у Хотинській лікарні заповненіЕпідемічна ситуація наразі ускладнилася. Усе більше хворих потребують госпіталізації та кисневої дотації. У Хотинській багатопрофільної лікарні стаціонари заповнені пацієнтами з коронавірусом.


Лікарі працюють у посиленому режимі, адже навантаження високе. Кажуть, часом ліжка для недужих розміщають навіть у коридорах.


Наскільки завантажена нині Хотинська лікарня? Про це розпитуємо у в.о. головного лікаря Сергія Солодкого. Він розповідає:


– На 2 квітня у стаціонарних відділеннях, що передбачені для хворих з COVID-19, перебувають на лікуванні 85 пацієнтів, у 79 із них лабораторно підтверджено коронавірус, – розповідає Сергій Солодкий. – І більше половини з них (48 чоловік) наразі потребують кисневої дотації, четверо у важкому стані, щодо них застосовується інтенсивна терапія. За попередні 5 днів померли 5 хворих.


Наразі більшість ліжок заповнені, справді, деяких хворих доводиться розміщувати у коридорах – лише у тих відділеннях, де є централізована подача кисню. Адже намагаємося їх лікувати саме у стаціонарах, де є така мережа, бо багатьом хворим потрібна киснева підтримка.


Раніше було передбачено усього 117 ліжко-місць для таких недужих, але у випадку ускладнення ситуації, ми обміркували можливість розгорнути додаткові місця – у дитячому та травматологічному відділеннях, щоб у разі потреби збільшити їх максимальну кількість до 146. Там системи подачі кисню немає, але можна використовувати кисневі концентратори, – повідомив Сергій Солодкий.


– Чи госпіталізовують у Хотинську лікарню хворих з Чернівців?


– Так, продовжують доправляти пацієнтів з обласного центру. Наразі у нас лікують 7 недужих з Чернівців.


– Якого віку пацієнти, чи є серед них молоді люди?


– В основному середній та важкий перебіг коронавірусної недуги у людей старшого віку, але є і молодші.


Загалом зараз 156 жителів Хотинщини хворіють на коронавірус. Тому усіх закликаю дотримуватися протиепідемічних заходів, уникати скупчень людей та носити маски, – наголосив лікар.544 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/