• Хотинські вісті

Більше тисячі перевірок дотримання правил карантину здійснили поліцейські у вихідні


Фото ілюстративне із сайту поліції Чернівецької області.

За результатами проведених перевірок співробітники поліції задокументували в області понад 80 випадків ігнорування протиепідемічних заходів і склали на винних осіб адміністративні матеріали. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області.


Як свідчить статистика, найбільше порушень правоохоронці фіксують у закладах торгівлі, громадського харчування та розважальних закладах.


Поліцейські структурних і територіальних підрозділів ГУНП в Чернівецькій області у складі мобільних рейдових груп постійно відпрацьовують територію краю для контролю за дотриманням карантинних вимог.


Протягом 30–31 жовтня співробітники поліції здійснили 1061 перевірку. Серед них:

• суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність у сфері торгівлі та побутового обслуговування населення – 311;

• закладів громадського харчування – 178;

• перевізників – 130.


Також правоохоронці перевіряли готелі, заклади культури, ринки, розважальні заклади й торгово-розважальні центри.


Упродовж двох діб поліцейські склали за фактами виявлених порушень 11 адміністративних протоколів і винесли 71 постанову відповідно до статті 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Співробітники поліції нагадують: відповідно до рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, працівники та відвідувачі закладів громадського харчування, культури, розважальної діяльності, спортзалів і фітнес-центрів обов’язково повинні мати документи, що підтверджують їхню COVID-безпечність.


Джерело – Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

10 views0 comments